Programma


22 september 2018

ThuisploegUitploeg
DVC JO11-1 ZA09:00NEC Delfzijl JO11-1
DVC JO15-2 ZA09:00Hoogezand JO15-2
DVC JO15-4 ZA09:00Meedhuizen JO15-1G
DVC JO10-2 ZA09:00HSC JO10-1G
DVC JO8-1 ZA09:00Ezinge JO8-1G
DVC JO15-1 ZA09:00GRC Groningen JO15-1
Omlandia JO9-2G09:00DVC JO9-3 ZA
Wildervank JO8-109:00DVC JO8-2 ZA
HSC JO11-110:15DVC JO11-2 ZA
SIOS JO17-1G10:30DVC JO17-3 ZA
HFC '15 JO12-110:30DVC JO12-1 ZA
DVC JO17-1 ZA10:30Lycurgus JO17-2
DVC JO13-2 ZA10:30ZNC JO13-1
DVC JO12-2 ZA10:30NEC Delfzijl JO12-2
SJO 't Hogeland JO15-110:30DVC JO15-3 ZA
DVC JO9-2 ZA10:30Corenos JO9-1
SJO KRC/ZEC JO13-110:30DVC JO13-3 ZA
Noordwolde JO11-110:30DVC JO11-3 ZA
DVC JO10-1 ZA10:30SV Bedum JO10-1
DVC MO15-1 ZA10:30SC Stadspark MO15-1
ST Farmsum/WEO JO19-110:30SJO DVC JO19-2d ZA
Hoogezand JO13-111:30DVC JO13-1 ZA
Corenos 212:00DVC 3 ZA
DVC G1 ZA12:30SJO HH'97 G1
DVC JO15-5 ZA12:30Siddeburen JO15-2
NEC Delfzijl 312:30DVC 2 ZA
DVC MO17-1 ZA12:30Eenrum MO17-1
MOVV MO15-113:00DVC MO15-2 ZA
DVC 4 ZA14:30vv Zeester 2
DVC 6 ZA14:30Stedum 3
DVC 5 ZA14:30Lycurgus 10
DVC VR1 ZA14:30GVAV-Rapiditas VR1
Helpman JO19-114:30DVC JO19-1 ZA
Noordwolde 114:30DVC 1 ZA

25 september 2018

ThuisploegUitploeg
SJO 't Hogeland JO15-218:30DVC JO15-4 ZA
DVC 4 ZA19:30Poolster 2

28 september 2018

ThuisploegUitploeg
DVC 4 Zaal19:00Farmsum 2
NEC Delfzijl VR219:30DVC VR2 ZA
Meedhuizen VR120:00DVC VR2 ZA
DVC 1 Zaal20:00G.S.F.V. Drs. Vijfje 10
DVC VR2 ZA20:30Farmsum VR3
WMC VR121:00DVC VR1 Zaal
DVC 2 Zaal21:00Farmsum 1
DVC 3 Zaal22:00Fc. Grootegast 2

29 september 2018

ThuisploegUitploeg
DVC JO9-3 ZA09:00Velocitas 1897 JO9-3
DVC JO13-1 ZA09:00Peize JO13-1
DVC JO10-3 ZA09:00Potetos JO10-2
DVC JO11-2 ZA09:00SJO B.T.C. JO11-1
DVC MO15-2 ZA09:00Tynaarlo MO15-1d
ST Omlandia/GEO JO15-109:00DVC JO15-2 ZA
DVC JO13-3 ZA09:00Omlandia JO13-3G
SGV JO15-209:00DVC JO15-5 ZA
Gorecht JO15-110:15DVC JO15-1 ZA
SC Loppersum MO17-110:15DVC MO17-1 ZA
Harkstede MO15-110:30DVC MO15-1 ZA
Wildervank JO10-210:30DVC JO10-2 ZA
Middelstum JO9-110:30DVC JO9-2 ZA
DVC JO11-3 ZA10:30Omlandia JO11-2G
DVC JO8-2 ZA10:30BATO JO8-1G
DVC JO9-110:30SV Bedum JO9-2
DVC JO12-1 ZA10:30Wildervank JO12-1
ZNC JO11-110:30DVC JO11-1 ZA
DVC JO19-1 ZA10:30FC Zuidlaren JO19-1
DVC JO15-3 ZA10:30FC LEO JO15-1
SJO Amicitia-BG-ON JO12-210:30DVC JO12-2 ZA
Noordpool-U.F.C. JO8-110:45DVC JO8-1 ZA
NEC Delfzijl JO10-111:15DVC JO10-1 ZA
SJO DVC JO19-2d ZA12:30Holwierde/Poolster JO19-1
DVC JO17-2 ZA12:30VVK JO17-1
NEC Delfzijl JO17-112:30DVC JO17-1 ZA
DVC 2 ZA12:30VVK 2
BATO G113:00DVC G1 ZA
Hoogezand JO13-313:15DVC JO13-2 ZA
DVC 1 ZA14:30Fc. Grootegast 1
Bellingwolde JO15-1G14:00DVC JO15-4 ZA
VVSV '09 VR114:30DVC VR1 ZA
DVC JO17-3 ZA14:30ST FC LEO/Kloosterburen JO17-1
DVC 3 ZA14:30OKVC 2
DVC 3 ZA14:30The Knickerbockers 16
DVC 3 ZA14:30The Knickerbockers 16
NEC Delfzijl 714:30DVC 6 ZA
SC Loppersum 315:00DVC 4 ZA
DIO Groningen 316:05DVC 5 ZA

5 oktober 2018

ThuisploegUitploeg
Bellingwolde 120:00DVC 3 Zaal
De Heracliden VR120:10DVC VR1 Zaal
DVC 2 Zaal22:00DWS Oosterpoort 3
De Heracliden 422:05DVC 4 Zaal

6 oktober 2018

ThuisploegUitploeg
HS'88 JO11-108:45DVC JO11-1 ZA
DVC JO13-2 ZA09:00NEC Delfzijl JO13-2
Siddeburen JO9-109:00DVC JO9-1
Noordpool-U.F.C. JO13-209:00DVC JO13-3 ZA
Noordwolde JO9-109:00DVC JO9-2 ZA
DVC JO15-5 ZA09:00FVV JO15-1
DVC JO15-4 ZA09:00Wildervank JO15-4
SJO STEO JO17-109:00DVC JO17-2 ZA
DVC JO11-3 ZA09:00Engelbert JO11-1G
Noordpool-U.F.C. JO17-209:00DVC JO17-3 ZA
DVC JO10-2 ZA09:00ZNC JO10-1G
NEC Delfzijl JO10-310:00DVC JO10-3 ZA
Engelbert JO12-1G10:00DVC JO12-2 ZA
De Heracliden JO9-210:15DVC JO9-3 ZA
SIOS MO15-110:30DVC MO15-2 ZA
Holwierde JO15-1G10:30DVC JO15-3 ZA
Middelstum JO8-110:30DVC JO8-1 ZA
DVC JO15-1 ZA10:45Peize JO15-1
DVC JO10-1 ZA10:45vv Winsum JO10-1
DVC JO17-1 ZA10:45Be Quick 1887 JO17-3
DVC MO15-1 ZA10:45Noordpool-U.F.C. MO15-1
DVC JO12-1 ZA10:45Helpman JO12-2
DVC JO8-2 ZA10:45SJS JO8-1
GVAV-Rapiditas JO13-211:00DVC JO13-1 ZA
Bellingwolde JO11-1G11:15DVC JO11-2 ZA
Middelstum 212:15DVC 2 ZA
GRC Groningen JO19-112:15DVC JO19-1 ZA
DVC JO15-2 ZA12:30Be Quick 1887 JO15-2
SJO DVC JO19-2d ZA12:30Middelstum JO19-1
DVC MO17-1 ZA12:30De Heracliden MO17-1
DVC G1 ZA12:30Rolder Boys G1
DVC VR1 ZA14:30Farmsum VR1
Helpman 514:30DVC 3 ZA
Godlinze 114:30DVC 3 ZA
DVC 4 ZA14:30Middelstum 3
DVC 5 ZA14:30GRC Groningen 2
DVC 6 ZA14:30GEO 3
Be Quick 1887 115:30DVC 1 ZA

12 oktober 2018

ThuisploegUitploeg
DVC 1 Zaal19:00Futsal Winsum 3
Farmsum VR319:30DVC VR2 ZA
DVC 3 Zaal19:55Oranje Nassau 3
NEC Delfzijl VR220:00DVC VR2 ZA
Stedum 120:00DVC 2 Zaal
DVC VR2 ZA20:30Meedhuizen VR1
DVC VR1 Zaal20:50zvv Delfzijl VR1
DVC 4 Zaal21:45FC LEO 2