Rennen voor DVC Appingedam (Sponsorloop FC Groningen)

Behalve al het voetbalplezier is onze club ook veel inkomsten misgelopen dit seizoen. Daarom organiseren we een grote, sportieve actie. Doe je mee?

 

Strik je veters!

DVC Appingedam doet mee aan de Sponsorloop van FC Groningen. Iedereen mag meedoen, of je nu speler, vrijwilliger of supporter bent van onze club. Het mooie daarbij is dat je niet alleen onze club helpt. Je maakt zelf ook kans op mooie prijzen van FC Groningen! Je kunt je aanmelden op Sponsorloop.nl:

Ja, ik doe mee!

 

Coronaproof

Uiteraard is deze actie coronaproof. De sponsorloop is niet bedoeld als evenement. De RIVM-richtlijnen zijn leidend. Je kunt individueel meedoen (rondje thuis), of voor of na je training (voor de jeugd). Houd daarbij altijd voldoende afstand. Jouw sponsors kunnen zich online aanmelden en digitaal (via iDeal) betalen. Helemaal coronaproof dus!

Zo werkt de Sponsorloop

Eerst gaan we met z’n allen op zoek naar sponsors. Nadat je bent aangemeld krijg je hiervoor een speciale actielink. Deze kun je naar iedereen doorsturen die je maar wilt: familie, vrienden, buren, collega’s of wie je ook maar wilt. Sponsors kunnen zich vervolgens zelf aanmelden en betalen via jouw persoonlijke actielink. Dit kan tot 30 april.

De sponsorloop zelf staat gepland voor de meivakantie: van 1 t/m 9 mei. De afstand is 1,5 kilometer. Misschien kan dit voor of na je training (voor de jeugd). En anders kun je thuis zelf een rondje lopen. De sponsorloop wordt georganiseerd door de activiteitencommissie.

Meer informatie en direct aanmelden kan op sponsorloop.nl/dvcappingedam